Omítka je výsledkem kvalitně odvedených stavebních prací a používá se jako vrchní krycí vrstva zdí a stěn. Omítky tak vytvářejí hladký a rovný povrch nejen na zdích, ale také na stropech. Účelem je nejen estetický výsledek, ale také zakrytí nerovností a různých instalací jako elektroinstalace, potrubí a podobně.
Do obsahu služeb je zahrnuto provádění omítek a stěrek různých druhů a materiálů.
Díky profesionalitě a odbornosti firmy a vašim individuálním požadavkům, můžete využít různé druhy omítky jako vnitřní omítky, vnější omítky (venkovní omítky) a speciální a z těch všech si můžete vybrat fasádní omítky, sádrové omítky, strojní omítky dále stříkané omítky, štuková omítka (štuková omítka vnitřní nebo vnější štuková omítka), sádrová omítka, sanační omítka, silikonová omítka, jádrová omítka, fasádní omítka atd.
Součástí aplikace omítek jsou nejen zcela nové krycí vrstvy, ale také oprava omítky jako například oprava opadané omítky, oprava staré omítky, oprava venkovní omítky nebo oprava vnitřní omítky.
Oprava vnitřních omítek nebo omítka zcela nová spočívá v několika vrstvém systému, a sice cementový postřik, na který následně přichází jádrová omítka, dále je součástí štuk, který je dokonalým podkladem pro malbu či tapety. V případě sklepů obvykle stačí pouze jedna vrstva.
Vnější omítka je přizpůsobena tak, aby odolávala teplotám i dalším vlivům počasí. Například štuková vrstva obsahuje vyšší poměr cementu a hrubší písek.
Strojní omítky Praha umožňují díky moderní technologii realizovat různé druhy omítek a to do těch štukových až po sádrové. Jsou oblíbené z toho důvodu, že oproti těm ručně dělaným jsou realizované rychleji, mají nižší náklady na dopravu, minimální ztráty a šetří další náklady. Strojní omítky cena je individuální záležitost a vždy závisí od konkrétní zakázky. Strojové omítky cena je obvykle včetně materiálů i práce.

Ke každému druhu použité omítky a materiálů je cena jiná, takže jiná částka vás čeká u vnitřní omítky cena, venkovní omítka cena, sádrové omítky cena, jádrová omítka cena či cena za natažení fasádní omítky.

Cena za 1m2 omítky se tedy odvíjí od materiálů a druhu omítky. Ceníky a finanční plány jsou součástí profesionálního přístupu firem.


Ceník omítek si můžete objednat u nás za nejlepší ceny v Praze
Stačí kliknout na odkaz....