Potřebujete novou střechu nebo opravit starou? Potřebujete zhotovit různé dřevěné konstrukce od střech přes altánky až po krovy a vrata? K tomu slouží odborně vedené tesařské práce, díky kterým získáte kvalitní a moderní řešení.
Tesařské práce jsou základem nabízených služeb každé stavební firmy. Jedná se o komplexní řešení pro výstavbu kompletních střech, altánů a konstrukcí ze dřeva jako například dřevěné altány, dřevěné altány a pergoly, dřevěné zahradní altány, konstrukce ploché střechy, konstrukce pultové střechy, konstrukce sedlové střechy a další konstrukce střechy a stavba střechy včetně výroby pergol, zahradních domků, střešních oken, vikýřů a mnoho dalšího dle potřeb zákazníka a v rámci tesařských prací.
Asi nejčastějším požadavkem v době letní sezóny je dřevěný altán neboli dřevěný zahradní altán. Slouží nejen jako estetická dekorace zahrady, ale také jako příjemné posezení v každém počasí. Výsledkem kvalitně odvedené práce jsou zahradní altány dřevěné konstrukce, které navodí příjemnou atmosféru a splní požadovaný účel k odpočinku, posezení s rodinou a přáteli nebo ke grilování a podobně.
Součástí dřevěných altánků jako i samotných střech objektů je pultová střecha konstrukce. Jde o jednoduchý tvar skládající se z jedné střešní roviny. Výhodou jsou nízké náklady, snadná montáž a rychlá realizace stavby. Možnosti pokrytí této konstrukce jsou následně pálené či betonové tašky, plech, lepenka, šindele a podobně.
Tesaři Praha vykonávají díky svým zkušenostem a dovednostem kvalitní práci s kvalitními výsledky. Tesař se postará o veškeré požadavky zákazníka z tohoto odvětví jako i o kvalitně zpracované a připravené střechy.
Střechy Praha díky profesionálnímu přístupu a vysoké odbornosti patří ke kvalitním a moderním výsledkům tvrdé a pečlivé práce. Materiály jsou odolné proti nepřízni počasí i dalším vlivům jako jsou různí škůdci, houby nebo plísně.
Ceník tesařských prací nabízí jednotlivé položky s orientační cenou pro lepší představu nákladů. Tesařské práce ceník a tesařské a klempířské práce ceník jsou součástí individuálních kalkulací a finančních plánů, které poskytnou celkovou cenu včetně použitých materiálů. Konečná cena se samozřejmě odvíjí od konkrétních potřeb a požadavků zákazníka.Ceník si můžete objednat u nás za nejlepší ceny v Praze
Stačí kliknout na odkaz....