Monolitické práce. Železobetonové konstrukce.

O NÁS

Naše firma pracuje po celé České republice a již jsme realizovali monolitické konstrukce v Praze, Liberci, Harrachově, Mělníku, Mladé Boleslavi, Lysé nad Labem a dalších městech.

Naší specializací jsou železobetonové práce, včetně realizace i provádění monolitických betonových konstrukcí, bednění, armování a vyztužení.

Námi realizované železobetonové monolitické konstrukce patří mezi špičku na stavebním trhu, protože pracujeme s kvalitními materiály.

K železobetonové konstrukci patří například monolitické schodiště, monolitické stropy, monolitické betonové konstrukce a monolitické garáže. Tyto struktury se provádějí přímo v místě určení, tedy na konkrétním staveništi. Výhodou je zpravidla rychlost realizace, prostupy dle požadavků, vysoké požární standardy a přizpůsobivé možnosti rozpětí.

S našim týmem profesionálních odborníků, s dlouholetými zkušenostmi, máte jistotu kvalitně a rychle odvedené práce.

Cena monolitického stropu ze železobetonu závisí na světlosti interiéru, potřebném zatížení, počtu výztuže a také velikosti prostupů.

Další součástí železobetonového monolitického díla je bednění. Jedná se o dočasné nebo trvalé pomocné struktury, které vytvářejí formu pro skladování a zhutňování čerstvého betonu, které jsou nezbytné při výrobě monolitických a dalších železobetonových a betonových konstrukcí.

Zesílení nebo armování se používá ke zlepšení betonové struktury. Jeho realizace je udělaná pomocí přidání betonových tyčí do betonové směsi. To zvyšuje trvanlivost betonu a tím prodlužuje jeho životnost.

Betonářské práce zahrnují také betonové potěry, základy nebo betonové podlahy. Každý proces vyžaduje různé typy betonu a betonových směsí, což vyžaduje odborníky, kteří mají dovednosti, znalosti a mnohaleté zkušenosti. Konečný výsledek železobetonové práce zaručuje trvanlivost, dlouhou životnost a bezchybný výkon. Železobetonové konstrukce jsou nejrozšířenějším typem budovy.

Pro nás je hlavní prioritou reputace a odpovídající kvalita. Jen kvalita a včasné dokončení zakázky jsou základním předpokladem spokojeného zákazníka..
Rodinný dům,
Stavební firma ARDEM rozumí důležitosti plnění časových plánů. dělámé vše pro to, aby byl projekt dokončen včas.
Stavební helma, stavební firma
Důvěra zákazníka je pro nás velmi důležitý ukazatel. Férová jednání a průhlednost vedení zakázky jsou pro nás běžné věci.
CO DĚLÁME
01
Kompletní konstrukce
nádrže, jímky, šachty
02
Základové konstrukce
pasy, patky, desky, prahy
04
Vodorovné konstrukce
stropní desky, průvlaky, věnce, římsy, rampy
05
Schodišťové konstrukce
podesty, stupně
03
Svislé konstrukce
stěny, sloupy, opěrné stěny
NAŠE PRIORITY
CENÍK SLUŽEB
NÁŠI PARTNEŘI

KOMPLETNÍ ROZPOČET

VYPLŇTE ÚDAJE A MY SE POSTARÁME DÁL
Vložit soubor
© All Rights Reserved. ARDEM INVEST Co.
Design by Leonteva
KONTAKTY
773 514 459
info@ardem.cz
Korunní 108
Praha 10 Vinohrady
PSČ: 101 00
IČO: 06412785
DIČ: CZ 06412785
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ
FAKTURACE
VÝROBNÍ ODDĚLENÍ
+420 773 514 459
info@ardem.cz
+420 771 168 982
jf@ardem.cz

+420 775 000 953 fakturace@ardem.cz